Seminerler

24 Şubat 2017
ATLETİZMİR Projesi ..
Çocuklarımız Atletizm Oynasın Türkiye Kazansın ..

Kulüp olarak öncelikli alt yapının kalkınması sonrasında gelecek nesillerin sağlıklı , başarılı ve hedefli bir neslin oluşmasını ilke edinerek ÇÖZÜM TEMELDE diye yola başlamıştık.
Bu yolda ilerlerken ciddi ve hedeflerimize uyan bir projeye dahil olduk.
Bir spor aşığı, spor ve eğitim için hiçbir masraftan kaçmayan sevgili Hayri Özmeriç Ağbimizin adının verildiği Engin Hayri Özmeriç Ortaokulu Müdürü Sn Ayça ÖRENEL hanımın başlattığı bir projeyi Ege Üniversitesi BESYO öğretim görevlisi Sn Ercan HASLOFÇA ve ekibinin mimarlığında ATLETİZMİR Projesi oluşturulmuştur.
Öncelikli 9 ilkokul , 6 ortaokul ile başlanılan çalışma yeni öğretim döneminde tüm Karşıyaka’ya yaygınlaştırılması planlanmaktadır
Projeye , Karşıyaka Milli Eğitim İlçe Müdürü Sn Mustafa İSLAMOĞLU ,Karşıyaka Milli Eğitim Şube Müdürü Sn Hasan AYAR , Karşıyaka İlçe Sağlık Müdürü Sn Dr Yıldıray CİGİRGİL , Karşıyaka İlçe Sağlık Müdür Yardımcısı Sn Dr Nesrin GEDİK destek vermektedir.
Projenin sunum toplantısı Engin Hayri Özmeriç Ortaokulu toplantı salonunda Sn Ercan Haslofça tarafından
Karşıyaka Milli Eğitim Şube Müdürü , Karşıyaka İlçe Sağlık Müdürü ve Müdür Yardımcısı ,Sağlıklı Yaşam Kulüpleri Danışman Öğretmenleri Başta olmak üzere Karşıyaka 4. Bölge okul müdürleri ve beden eğitimi öğretmenlerine coşkulu bir şekilde yapılmıştır.
Proje hayata geçirilene kadar yapılan uygulamalar kulüp sayfamızdan ’da yayınlanacaktır. Bu çalışmaların sonunda 9 Mayıs 2017 Tarihinde ÇOCUK ATLETİZM ŞENLİĞİ yapılacak olup Tüm spor camiası davetlidir.
Böyle bir projede yer aldığımızdan dolayı Kulübümüzü tercih eden yukarıda isimleri yazılı kişi ve kurumlara sonsuz teşekkürler,
Bu sunumun gerçekleşmesinde Sevgili Ercan Hocamızın asistanlığını yapan geleceğin eğitmenleri İsmail Ünal , Damla Karaoğlu ,Egehan Ermişoğlu , Mustafa Bulut’a ve Muharrem Gül ‘e çok teşekkür ederiz.